OGRZEWANIE PODŁOGOWE

System ogrzewania powierzchniowego Heat-On pozwala na osiągnięcie najbardziej komfortowego dla człowieka poczucia ciepła w pomieszczeniu. Realizujemy to poprzez wykorzystanie ogrzewania elektrycznego na podczerwień w postaci cienkiej folii grzewczej.

W trosce o Twoje ciepło…

Pokrywamy minimum 80% powierzchni podłogi lub minimum 60% powierzchni sufitu folią o odpowiednio dobranej mocy

Jak działa ogrzewanie folią Heat-On?

Działanie folii grzewczych oparte jest o emisję  promieniowania podczerwonego, przypomina odczuwanie ciepła generowanego przez słońce. Folie grzewcze to alternatywny i ekonomiczny system ogrzewania powierzchniowego z możliwością instalacji jako ogrzewanie podłogowe, ścienne lub sufitowe. Folie grzewcze zapewniają równomierny rozkład ogrzewania na całej powierzchni. Bardzo dobre właściwości izolacji elektrycznej gwarantują całkowite bezpieczeństwo użytkowania.

Ogrzewanie podłogowe:

Ze względu na niewielką grubość folii można ją instalować bez konieczności likwidowania istniejącej powłoki podłogi (np. bezpośrednio na istniejące płytki). Dokładne ułożenie folii pod podłogą zapewni prawidłowe rozprowadzenie ciepła, równomierne jego odczuwanie podczas przemieszczania się oraz ciepłą podłogę na całej powierzchni.

Ogrzewanie sufitowe:

System ogrzewania Heat-On jest instalowany pomiędzy konstrukcjami nośnymi sufitu gipsowo-kartonowego i ściśle do niego przylega, by najpełniej oddawać ciepło w pomieszczeniu. Ze względu na wyższą moc folii sufitowej, musimy zapełnić min. 60% jego powierzchni, przez co zostanie również dużo miejsca na montaż oświetlenia ozdobnego i punktowego.

WARTO WIEDZIEĆ!

Ile m2 folii użyto w wycenie?

Ile termostatów uwzględniono w wycenie?

Jaka jest proponowana moc folii grzewczej?

Jaką osiąga maksymalną temperaturę?

Ogrzewanie folią na podczerwień jest w pełni kompatybilne z instalacjami fotowoltaiki. Zastosowanie tych rozwiązań jednocześnie znacznie obniża koszty eksploatacji domu.

DSC_6290.jpg
FOLIA GRZEWCZA

Folia grzewcza emitująca promieniowanie podczerwone do zastosowania w ogrzewaniu, podłóg, ścian i sufitów.

DSC_6271.jpg
FOLIA GRZEWCZA WSZYSTKO CO CHCIAŁBYŚ WIEDZIEĆ
Folia Grzewcza.jpg
OPIS FOLII
109914503_287497972561123_19865928374188
NASZE REALIZACJE

Klienci ceniący komfort cieplny, wygodę i niskie koszty instalacji odnajdą to w technologii folii grzewczej emitującej promieniowanie podczerwone.

Nasza folia grzewcza charakteryzuje się najlepszymi parametrami technicznymi na rynku oraz najlepszym stosunkiem ceny do jakości. 

Zrealizowaliśmy ogrzewanie wielu pomieszczeń w obiektach naszych klientów w sposób terminowy, oszczędny, oraz w założonych ramach czasowych.

Energy Savings Calculator
PORÓWNANIE KOSZTÓW OGRZEWANIA

Przygotowaliśmy dla Państwa porównanie kosztów ogrzewania dla przykładowego domu o powierzchni  100 m,  zbudowanego w 2020 r zgodnie z polskimi normami budowlanymi.